Balaton keleti part
Kicsi, de aranyos vízközeli nyaraló eladó
Balaton keleti partján, Budapesthez közel, 2002 évben épült, külön bejáratú, szeparált ikerház-rész, külön közművekkel, 314 m2 telekrésszel eladó. A gyalogosan szabadon megközelíthető vízpart kb. 150 méterre van a nyaralótól, itt lehet strandolni és horgászni. Egy szál törülközővel mehet a Balatonba fürdeni, úszni, hóna alatt viheti a szörföt, supot.
Minden úgy van kialakítva, hogy a tulajdonosnak és családjának ne legyen gondja se a házzal, se a kerttel és minden kényelmük meg legyen.
A kétszintes, kb. 45 m2 nettó hasznos alapterületű nyaraló 2,5 szobás, 2 fürdőszobás és 5 fő elhelyezését tudja biztosítani. Az épület mögötti parányi kis kertben van kialakítva a bográcsozó, itt lehet sütögetni, grillezni.
A képen, a lakószoba,- konyha,- étkező látható.
A kétszintes, kb. 45 m2 nettó hasznos alapterületű nyaraló 2,5 szobás, 2 fürdőszobás és 5 fő kényelmes elhelyezését tudja biztosítani. A földszinten lévő vegyes használatú lakószobában él a család, itt lehet főzni, étkezni, társalogni, a társalgás befejeztével a kanapé átalakítható kétszemélyes fekhellyé.
A kb. 25,92 m2-es földszint helyiségei: lakószoba,- konyha,- étkező és fürdőszoba (zuhanyozó,- mosdó,- WC).
A kb. 18,32 m2-es tetőtér helyiségei: közlekedő, kettő hálószoba és fürdőszoba (zuhanyozó,- mosdó,- WC).
A nyaraló nem nagy, de minden úgy van kitalálva, hogy nincs egy haszontalan négyzetcentiméter sem.
A képen, a konyha-étkező közvetlen terasz kapcsolata látszik.
A konyhabútorba be van építve a villany főzőlap, a mosogatógép és a mosógép. Erős villanyáram van bevezetve, így villanyról egyszerre, egy időben több elektromos gép is működtethető. A konyha közvetlen kapcsolatban van a hátsó terasszal, így az elkészült ételt közvetlenül a teraszra lehet tálalni.
A képek, a lakószoba és a terasz kapcsolatát ábrázolják.
A nyaralónak két irányba tájolt teraszai vannak, így mindig azt a terasz lehet használni, amelyikhez kedvünk van. A mélyen üvegezett, szúnyoghálókkal is ellátott tolóajtók könnyen kezelhetők. A lakószobában van egy kémény, így szükség esetén kályha, kandalló beköthető.
A képen a földszinti fürdőszoba (zuhanyozó,- mosdó,- WC) látható.
A nyaralóba be van vezetve: a vezetékes ivóvíz, a villany és a szennyvízcsatorna. A közüzemi fogyasztásokat külön mérőórák mérik. A parányi fürdőszoba természetes szellőzését ablak biztosítja. A használati melegvizet villanybojler állítja elő.
A képen, a tetőtérbe felvezető lépcső látszik.
A képek, a tetőtéri, erkélyes, kétszemélyes hálószobában készültek. Minden hely praktikusan ki van használva, a hálószobákban egyedi méretre készített beépített szekrények vannak. Minden helyiség járólappal burkolt.
A képen, a tetőtéri fürdőszoba (zuhanyozó,- mosdó,- WC) látható. A kialakított fürdőszoba nagyon praktikus, hiszen az éjszakai használathoz nem kell lemenni a földszintre.
A képen, az egyszemélyes tetőtéri hálószoba látszik. Az épület vasbeton gerendarács alapon nyugszik, falai tégla, födéme vasbeton, tetőfedése cserép. A külső homlokzati nyílászárói hőszigetelt üvegezésű műanyag szerkezetűek, a tetőtérben egyedi legyártású kivitelben.
A kép, a pihenésre alkalmas kicsi kertet ábrázolja.
Az épület mögötti parányi kis kertben van kialakítva a bográcsozó, itt lehet sütögetni, grillezni. A kert sarkában található egy szerszámos házikó, de az egyik terasz alatt is van egy kis tároló. A parkosított telek teljesen be van kerítve, autóval a telekre be lehet parkolni.
A kicsi és aranyos, de ugyanakkor praktikus és korrekt építésű nyaraló irányára 135 millió Forint. A vételt követően egy fogkefével be lehet költözni.
kertkapcsolatos klimatizált csendes